JAKÉ POTŘEBY MÝM KLIENTŮM POMÁHÁM NAPLNIT?
Hned na úvod si dovolím lehké zamyšlení – každý člověk, který jde ve svém životě za svými touhami musí zcela přirozeně občas (nebo často) narazit na nějaké překážky nebo výzvy. Je pak na každém z nás, jak se k těmto situacím postavíme. Bohužel pravda je taková, že nás velmi často „něco“ zastaví. Strachy, obavy, nedůvěra v sebe, ekonomická situace, odsouzení okolím či přáteli, apod. 

A to je právě ten okamžik, kdy je dobré se zastavit a položit si otázku
– Kam mě to v životě přivede, když zůstanu v situaci, ve které jsem nyní?
– Co se v mém životě bude dít, když budu stagnovat a své touhy potlačím?
– Co mi vezme a co mi dá to, když budu dělat věci jen kvůli tomu, že to chce můj partner, šéf, rodič ?

Jsou to okamžiky, kdy je ideální vzít si tužku a papír a napsat si cokoliv Vám přijde na mysl. Opravdově si odpovědět, zda tu svou cestu zvládnu sám/sama. Stáhni si e-book zdarma: Co vše mi přinese spolupráce s koučem.

Nepůjde mi to lépe a rychleji, když budu mít parťáka, který mne nebude soudit a s jehož pomocí si lépe uvědomím své schopnosti, dovednosti, posílím svou sebedůvěru a objevím svůj potenciál?
Jsem zastáncem hesla: Cokoliv chceš v životě skutečně změnit, věř, že to dokážeš…..
Naproti tomu stojí tzv. definice „šílenství“ – Definice šílenství je dělat stejné věci znovu a znovu a očekávat jiné výsledky. 

Pokud přijmeš skutečnost, že ke změně toho, co žiješ nyní, je nutno především změnit sebe, pak se Ti to díky koučinku určitě podaří. Nejsi si jistý (á)? Jako vodítko si stáhni e-book zdarma: Co vše mi přinese spolupráce s koučem.

Na závěr bych Vás ráda podpořila na cestě k vašim změnám i svým vlastním příběhem. Mnohdy totiž naše reakce vycházejí z toho, jak jsme je „odkoukali“ od našich rodičů, prarodičů a okolí, ve kterém se pohybujeme. 
Na společných setkáních najdeme nejen to, co Ti brání, ale také co Ti pomůže jít tam, kam chceš….všichni v sobě máme neuvěřitelný potenciál! 

Uvěř sám sobě, svým schopnostem, svým silným stránkám a své intuici. Dokážeš toho mnohem více, než si umíš představit.

Těším se na Tebe,
Kamča

Categories: Uncategorized

Kamila Pavlosková

Jsem certifikovaná koučka v oblasti vztahů a osobního rozvoje. Mým posláním je ženám i mužům pomoci na cestě za sebepoznáním. Empaticky Vás vedu k vzájemnému pochopení odlišností. Díky koučinku a mentorinku objevuješ svůj potenciál a otevíráš si nové cesty k životu, který Tě naplňuje. Více o mě v mém příběhu.

0 Comments

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *