Jak žiji dnes a jaká byla cesta k mému spokojenému bytí.

Ahoj, tak to jsem já. Jmenuji se  Kamila Pavlosková a jsem koučka, mentorka a mediátorka. Koučuji dle standardů ICF a mou vášní jsou především vztahová témata.  Podnikám již více, jak 25 let a za své podnikatelské období jsem vybudovala týmy lidí, které jsem mentorovala a vedla na jejich cestě k úspěchu a to v oblastí financí. Koučovací a životní zkušenosti jsem se rozhodla sdílet a pomáhat tak lidem překonávat výzvy, které je v životě potkávají. Založila jsem projekt ŽIJ SVOU HRU. Díky koučinku, mentorinku a živých přednášek pomáhám lidem budovat kvalitní vztahy a jsem podporovatelem na cestě za sebepoznáním. Cítím nádherné naplnění ze své „práce“, mám dostatek svobody v rozhodování co budu dělat a co ne. Mám kolem sebe přátelé, kteří jsou na stejné vlně, jako já. Úžasné vztahy s dětmi, jejich partnery a skvělého přítele. Plním si sny, cestuji, zkrátka „ Žiji svou hru“. Je skvělé, když si díky koučinku lidé otevírají svůj potenciál, objevují nové životní cesty a plní si svá přání a sny.

Vždycky to tak ale nebylo.

Před 10-ti lety, když mi během 2-ou měsíců umřela maminka i manžel, jsem měla pocit, že tuhle „nálož“ nezvládnu. Chodila jsem k psycholožce, nechala se koučovat a zhruba ½ roku užívala antidepresiva. Zůstala sama ve velkém domě s pocity, že vůbec nevím, jak dál. Bylo těžké „usmívat“ se na své klienty a myšlenky na to, že bych si někdy našla nového partnera mě ani nenapadly a jak to působilo i na mou fyzickou stránku vidíte na fotografiích.

Období, které jsem prožívala, bylo, jako bych vůbec nežila. Zhruba půl roku jsem jen řešila pozůstalosti a vše spojené s touto událostí. Užívání antidepresiv mě otupovalo a emoce, jako bych někde odložila. Mé dny byly jen o práci, hlavně abych nebyla sama. Víkendy byly spíš utrpením, než zaslouženým odpočinkem po práci. No a když jsem se konečně rozhodla hledat partnera, byla jsem nemile překvapená, jak náročná cesta to je, a že na ni nejsem dost připravená.

Přišlo velké rozhodnutí, že takto žít opravdu nechci !

Uvědomila jsem si, že to, co se stalo, je z nějakého důvodu. Rozhodla jsem se zjistit ten důvod. Nechala se koučovat od různých koučů. Absolvovala několik různých metod směřujících k sebepoznání a změnám vlastního nastavení. V okamžiku změny postoje k životním situacím, se začaly dít zajímavé věci. Lidé se na mě obraceli s dotazy, jak to vše zvládám, jak to dělám, kde beru energii. Pochopila jsem, že mám dar pomáhat lidem a rozhodla se absolvovat postupně 3 školy koučů a tím posílila své poslání a našla nový životní směr. Odešla ze stávající firmy, zhubla 15 kg, znovu objevila své sebevědomí, zkvalitnila vztahy s dcerami a našla přítele, se kterým budujeme vztah plný lásky a vzájemného respektu. Nalezení mého poslání a mé zkušenosti mne přivedly k vášni pomáhat lidem ke spokojenějšímu a plnohodnotnému životu.

Na své cestě jsem si mimo jiné také uvědomila, že pokud nežijeme své životy, nebo dáváme svou pozornost jinam, kde to není v souladu s námi samými, uchází nám energie. Zjišťujeme, že nám jí nezbývá dostatek pro nás samotné. Zkrátka NEŽIJEME SVOU HRU. A to je něco, co stojí za to prozkoumat. Částečně nás ovlivňují geny a velmi často nastavení, které jsme „nasáli“ v dětství. Někdo je nazývá vzorci, někdo jim říká sabotéři. V dětství Tě chránili. Nyní Ti často brání a brzdí Tě na cestě k vyváženým a respektujícím vztahům, dosahováním cílů, odvaze ke změně a dalším vystoupením z komfortní zóny. 

Chceš zjistit, zda je koučink cesta pro Tebe ? Již brzy se můžeš těšit na e-book zdarma: 9 + 1 oblastí, kde ti kouč bude skvělým průvodcem.

Těším se na setkání, a když budeš chtít, i na společnou cestu.

Kamča