Jsem přesvědčena, že každý člověk má v sobě svou vlastní jedinečnost. Jen si ji mnohdy neuvědomuje. Já sama za sebe již více než 8 let cítím, že mým posláním, mou jedinečností je schopnost předávat lidem své životní zkušenosti. Posílit Tě svým vlastním životním příběhem. Mám obrovské množství životních zkušeností, stále na sobě pracuji, překonala jsem několik životních kotrmelců (ekonomické výkyvy v podnikání, smrt manžela, opuštění místa, kde jsem se svým manželem žila, překonání období, kdy jsem přitahovala nevhodné partnery, obava o narození nezdravé vnučky a další „obohacující“ zážitky). 

Misí mé značky, mé osoby je pomoci Ti najít Tvou jedinečnost…k tomu jsem napsala e-book: Co vše mi přinese spolupráce s koučem. Také Ti budu nápomocna najít cestu, jak žít svobodně, autenticky, s lehkostí a nadhledem. Zároveň se schopností hovořit o svých pocitech, o svých přáních.

 Nepotlačovat to, kým jsi. Mít dovednost empaticky nastavovat své vlastní hranice. Kompromisy dávat tam, kde jsou dávány Tobě a mají pro Tebe smysl. Neplýtvat energií někde, kde se Ti jí nedostává zpět. Svou energii vkládat do své spokojenosti, do svého osobnostního růstu, tvořit ji s lidmi, kteří jí tvoří s Tebou. Tohle všechno Ti umím předat, vést Tě citlivě k uvědomění Tvé jedinečnosti. 

Jak táto spolupráce vypadá, najdeš v e-booku: Co vše mi přinese spolupráce s koučem. Najdeš schopnost pracovat se svou energií tak, aby byla nevyčerpatelná, podporující, naplňující a silná natolik, že ji z Tebe okolí cítí. Pak k Tobě přichází to, co si přeješ. A také to, co Tě má posunout dál. 

Mé zkušenosti: Jsem žena, která již více jak 25 let podniká – to mi dává velké zkušenosti v této oblasti, které Ti mohu předat. Jsem máma – své chyby ve výchově jsem měla to štěstí napravit a dnes si díky tomu mohu užívat skvělé chvíle se svými dcerami i jejich partnery – rozumím tedy Tvým rodičovským starostem a mohu Ti být nápomocna v nalezení cesty k Tvým dětem, snachám či zeťákům. Jsem babička 3 úžasných vnuček – chápu Tvé trable spojené s rolí babičky a dokážu Ti pomoci ve vyvážené cestě mezi Tvými představami péče o vnoučata a představami Tvých dětí.

Několik let mi trvalo, než jsem „opravila“ některá ze svých starých nastavení a našla si toho pro mne správného přítele – vím, jak těžké a náročné může být najít toho pravého/tu pravou. Povzbudím Tě svým příběhem   a při hledání Ti budu skvělou parťačkou – Co vše mi přinese spolupráce s koučem. Vedle osvědčených koučovacích metod umím používat selský rozum. 

Je mi 57 let a jsem nabitá silnou a živočišnou energií, odpovídající věku mladších žen. Tato energie je namixována s životními zkušenostmi podnikatelky, maminky a babičky. Mám velký smysl pro humor, miluji výzvy, nebojím se adrenalinových zážitků, umím se bláznivě smát a také plakat štěstím. Tento elixír životního nastavení mne dělá dynamickou a velmi spokojenou ženou. Umím být parťákem jak pro ženy, tak pro muže. Chceš něco jinak, pak začni od sebe a ŽIJ SVOU HRU…

Těším se na Tebe, Kamča

Categories: Uncategorized

Kamila Pavlosková

Jsem certifikovaná koučka v oblasti vztahů a osobního rozvoje. Mým posláním je ženám i mužům pomoci na cestě za sebepoznáním. Empaticky Vás vedu k vzájemnému pochopení odlišností. Díky koučinku a mentorinku objevuješ svůj potenciál a otevíráš si nové cesty k životu, který Tě naplňuje. Více o mě v mém příběhu.

0 Comments

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *